Juventus – Frosinone: първо полувреме: 0

февруари 25, 2024
127 Прегледи

Нашият избор: Ювентус – Фрозиноне: 1-во полувреме: 0

25.02.2024 12:30

Кризата в Ювентус продължава с пълна сила, тъй като Старата госпожа направи само равенство 2:2 на терена на борещия се за оцеляване Верона и не успя да спечели за четвърти пореден път (0-2-2). Ситуацията обаче не е идеална и във Фрозиноне, който последно загуби с 0:3 от АС Рома, въпреки че произведе 25 опита за стрелба.

След две неубедителни представяния у дома (Емполи 1:1, Удинезе 0:1) Ювентус ще иска да се поправи и не би могъл да иска по-добър съперник за това. Всъщност те са побеждавали Фрозиноне и в двата тазгодишни междинни мача, като последният път беше тук в началото на януари за купата с висок резултат 4:0.

Фрозиноне и техните изяви на територията на съперника са глава сама за себе си. Гостите никога не са печелили далеч от дома през този сезон (0-3-9) и във всичките осем случая, когато са посещавали терена на отбор от първата половина на таблицата, резултатът, разбира се, е бил загуба. Освен че са спечелили най-малко точки навън от всички (3), Чиочари са вкарали и най-много голове навън от всички (30).

На какво да заложим:

Върху отбора на Масимилиано Алегри за пореден път се изсипват критики, че в играта им липсва каквато и да е мисъл. Ако гостите положат поне малко усилия, те могат да се възползват от тази мизерия и да запазят благоприятния резултат поне до полувремето. В крайна сметка Ювентус е водил само два пъти в 12 мача от лигата тук след 45 минути.