Hradec Králové – Pardubice: Pardubice power play goals +0,5

март 20, 2024
20 Прегледи

Нашата прогноза: Храдец Кралове – Пардубице: Пардубице +0,5

20.03.2024 18:00

Серията между Храдец и Пардубице е много физическа до момента. Това е свързано с редица схватки на ръба на правилата и голям брой изключвания. И двата отбора играят доста силови игри, от които успяха да се възползват в първите два мача.

Серията се премества в Храдец Кралове, където домакините успяват да победят Пардубице в третия мач след дузпи, но този път нито една от силовите игри не е реализирана. Не е вярно обаче, че не е имало силови игри и че не е имало много шансове да се възползват от тях, а точно обратното. Просто този път не паднаха, което беше малко изненадващо след резултатите от първите два мача.

Ако сравним качеството на двата отбора, няма съмнение, че на хартия Пардубице разполага с отбор, пълен със солидни голмайстори. Малко вероятно е да се повтори ситуацията от мача във вторник, в който Маунтфийлд успя да защити нападателната мощ на Пардубице и допусна само един гол от 32 удара.

На какво да заложим:

Четвъртият четвъртфинал ще включва много сблъсъци, много удари и този път повече голове. Във вторник гостите имаха пет силови отигравания, включително един пасив с почти четири минути числено предимство подред. Те не се възползваха от тях и в крайна сметка загубиха. Ако искат да отидат в Пардюбице с 3:1, начинът да го направят са силовите игри.